Unikkatil - Kanuni i Katilit

19 Dec 2007 04:06 3,865
8,444,166
Unikkatil Download
27,058 1,346

Unikkatil & The Bloody Alboz (TBA) koncert madhështor në Durrës, Shqipëri (4 Gusht, Ora: 19:00) Në stadiumin “Niko Dovana”

Rezervo bileten online:
https://www.myticket.al/open-space.php

Biletat mund ti gjeni dhe në këta pika:

Tiranë: Bar Artisti (19:00-22:00)
Durrës: Cinco Cavalli Summer Club

Kosovë: Në pikat Western Union

Prishtinë: Rr. Nëna Tereza përballe hotel Grand
Prishtinë: Rr. Nëna Tereza, Bulevardi i Dëshmoreve përballë AAK
Gjakovë: Rr. Nëna Tereza në Hotel Pashtriku
Prizren: Rr. Qazim Berisha në hyrje t’Prizrenit
Podujevë: Rr. Zahir Pajaziti
Pejë: Rr. Bill Klinton përballë Policisë
Gjilan: Rr. Shadervanit nr. 3, iTravel Agency
Ferizaj: Sheshi në Ferizaj
Mitrovicë: Rr. Mbretëresha Teutë përballë Cambridge Scool
Drenas: Rr. Qendra e re Zejtare B2

“Koncerti i Kombit” Organizohet nga: Cinco Cavalli & L’Arena Club në bashkëpunim me Digitalb.

iTunes: https://itunes.apple.com/us/artist/unikkatil/id441122934
Spotify: https://play.spotify.com/user/officialunikkatil
Facebook: https://www.facebook.com/KingUnikkatil
Twiter: https://twitter.com/Unikkatil
Instagram: http://www.instagram.com/UnikkatilOfficial
Admin https://www.facebook.com/sokolisebastian

Related of "Unikkatil - Kanuni i Katilit" Videos